biegamy razem

Trening z Łukaszem Gurfinkiel 02.02.2012

"Łukasz jest jednym z najszybciej biegających amatorów, o jakim słyszałem... W 2011 był 3 w Energa Maratonie z czasem 02:27:09, za zawodnikiem z Keni i Etiopi. W tak ważnych zawodach jakimi są starty w Naszej Kochanej Gdyni w Biegu Niepodległości był 3 z czasem 31:02. "
Wyprzedzili go tylko Marcin Chabowski i Radek Dudycz.
Czy to nie ciekawe, że teraz będziemy mieli okazję bliżej poznać kolejnego zawodnika z elity ???"
PiDi:)

Piotrek 22 stycznia przekazał nam tę wiadomość, która niezwykle Nas ucieszyła. Osobiście parę razy brałam udział w zawodach, w których startował też Łukasz i z niezwykłym zaciekawieniem podziwiałam jego osiągnięcia.

 

Wspólny trening zaplanowany został na 2 lutego i to w niezwykłych warunkach, bo temperatura tego dnia wynosiła... - 17 stopni! Zebraliśmy się jak zwykle grupką około 15 osób ... ;-) a temperatura nie wystraszyła... naszego gościa :)Punktualnie o godzinie 19.00 ujrzałam drobną postać w czarnej kominiarce i gdyby nie Piotrek nie wiedziałabym, że to właśnie Łukasz ;-) No cóż... było tak zimno, że nie marnując czasu pokonaliśmy wspólnie 10 km Bulwarem prosto do Portu i z powrotem.

Łukasz podziękował nam za zaproszenie i powiedział, że gdyby nie my... po prostu by dziś nie biegał.

Biegać razem... zatem dopinguje i mobilizuje - nawet tych najlepszych:)

Jako upominek wręczyliśmy Łukaszowi koszulkę z naszym logo, którą obiecał założyć w najbliższej przyszłości na zawodach.
Łukasz... trzymamy Ciebie za słowo !!!
I zapraszamy jak będzie duuuużo cieplej ;-)

ps. i było dużo smakołyków, które jak zawsze BaRdzo smakowały ;-)